Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trochu odbornosti

Příspěvky

Terminologie v chovu psů

19. 4. 2008

Tenhle článek jsem našla na Chrtím foru, moc se mi líbil. Snad přinese něco i Vám.

 

Torze žaludku

29. 10. 2007

Ten největší strašák pro chovatele německé dogy je torze žaludku. Zde najdete ukázku z knihy, kterou napsal ve spolupráci pan doktor Šťourač. Zde je jen ukázka, více cenných informací najdete přímo v knize, která je k mání na dobírku na adrese pana doktora http://www.deutsche-dogge.cz/str/index.htm .
 
 

Bylinky

29. 10. 2007

ObrazekJste zastánci přírodního léčení a první pomoci za přispění bylinek? Tak zde najdete pár bylinek, které by mohly vašemu pejsanovi pomoct. 
 

Zuby v tlamce

29. 10. 2007

Potřebujete a máte dost odvahy spočítat zuby v tlamce? Nevíte jak a kde mají Obrazekbýt? Kdy se mají prořezat? Tak tady to najdete. Použito z Chovatelské příručky německé dogy, zpracované panem Pavlem Váňou a spolupracovníky z řad chovatelů německých dog.
 

Jak bydlí doga

29. 10. 2007

Tady najdete doporučenou boudu pro Vašeho mazlika. Toto je součástí ObrazekChovatelské příručky německé dogy, zpracované panem Pavlem Váňou a spolupracovníky z řad chovatelů německých dog.
 

Jak roste doga

29. 10. 2007

Tabulka, ze které se dozvíte, jak roste doga. Tato tabulka je součástí Chovatelské příručky německé dogy, zpracované panem Pavlem Váňou a spolupracovníky z řad chovatelů německých dog.